Hopp til hovudinnhald Hopp til søk Hopp til bunntekst

Vel-lag o.l

Ovesikt over vel-lag og namn og adresse til dei kommunen har fått melding om at har verv i desse laga. Kommunen har ikkje ansvar for ajourføring av denne lista utover å legge inn dei endringane som til ei kvar tid blir meldt inn frå vel-laga.

Send melding til heimeside@nissedal.kommune.no for endringar.

 Område Kontaktperson   Oppdatert 
 Felle    
 Felle løypelag Kristian Bay, Gudolf Blakstadsvei 66, 1386 Asker 30.04.12 
 Sandtjønnlia og Omegn velforening Erik Wefring, Brentåsveien 32, 3229 Sandefjord  30.04.12
 Gautefall    
 "Gamle" Bjønntjønn Bente Woxen, Storvn. 87, 3919 Porsgrunn 20.11.14
 Bjønntjønn vel Jan Øyvind Gabrielsen, Torstvedåsen 13, 3271 Larvik 14.02.14
 Bjønntjønnlia vel Atle Uldal, Speidervn. 27, 4760 Birkeland  14.02.14
 Bjønntjønnlia Panorama hytteforening Rune Stensholt, Mispelveien 55, 3152 Tolvsrød, rstensh3@online.no, mob. 952 33 828
02.05.16
 Felehovet nord vel  Finn Arthur Forstrøm, Møllestubakken 23, 3770 Kragerø, finfor@siv.no, mob. 950 23 057 23.09.16
 Felehovet sør vel Tor Ivar Andersen, Kviteseidvegen 166a, 3853 Vrådal, torivarandersen@gmail.com 08.08.16
 Felehovet sør og Reinsvatn veglag Jarle Linheim, Strømdalstoppen 8, 3718 Skien, fam.linheim@online.no, mob. 905 90 283 21.10.14 
 Bjønntjønn Fjellgrend hytteforening Øystein Samuelsen, Skippergada 31, 4870 Fevik, oystein.samuelsen@live.no, mob. 916 06 105 29.03.16 
 Gautefallheia løypelag Gautefallsentralen ved Bodil Gautefall, 3750 Drangedal 30.04.12
 Reinsvatn vel Bengt Eilertsen, Horntvedtveien 228, 3160 Stokke 14.02.14 
 Støyls Mjåvatn vel Inger Lindheim, Duevn. 9, 3142 Vestskogen 14.02.14
 Støylsheia sør vel Øyvind J. bang, Fjellvn. 17, 4790 Lillesand 14.02.14
 Øverlandsheia hytteforening  Roy Rasmussen, Adamsrødveien 44, 3153 Tolvsrød, royrasmu@online.no og ror@hbv.no, mob. 970 22 496 12.05.14 
 Kyrkjebygdheia    
 Breili vel Hilda Marie Jansen, Storgata 118 A, 3921 Porsgrunn, hilda.marie.jansen@nav.no, mob. 928 23 866 13.03.17
 Grimstveitsvegen veglag Ian Parry-Jones, 3854 Nissedal, mob. 465 06 822 09.05.14
 Holmvatn vel Anstein Hagen, Rabbersvn. 1, 4634 Kristiansand S, anstein.hagen@gmail.com, mob. 905 58 890 03.06.16
 Huvtjønnleiken vel Baste Matre, Lil 314, Grefsenkollvn 12 B, 0490 Oslo, baste.matre@pwc.com, mob. 952 60 144 14.02.14
 Vegen på Kyrkjebygdheia Knut Lurås Abrahamsen, Birgittes gate 11, 3730 Skien, knut.luraas.abrahamsen@gmail.com, mob. 971 83 539 24.06.14
 Langmyrtjønn og Hellebrotet vel Tage Thorsen, Grethes vei 27, 4900 Tvedestrand, tage.thorsen@teekay.com, mob. 916 20 539 14.02.14
 Kyrkjebygdheia løypelag Bjørn Reime, b.reime@online.no, mob. 901 48 494 09.05.14
 Langmyr hyttegrend Robert Kaasa, Skolegt. 28, 3916 Porsgrunn, robert.kaasa@ikm.no 21.10.14
 Stemtjønn vel  Trond Jacobsen, Vitafjell 18, 3233 Sandefjord, Trond.Jacobsen@IKM.no, mob. 977 07 897 05.06.15
 Stokkosen vel Pål Tallaksen, Trollvegen 39, 3924 Porsgrunn, pal.tallaksen@BIS.productionspartner.com, mob. 906 65 329 22.01.14
 Sylvtjønn vel Stein Wildar, R.Nordraaksgt. sør 7, 3725 Skien, wilcraft@gmail.com, mob. 415 91 848 09.05.14
 Veum hyttevel Finn Roksund, Hegnaveien 14, 3748 Siljan, finn.roksund@online.no, tlf. 35 97 13 55, mob. 901 20 605 04.05.15
Øvrige    
Naurak hytteforening  Johs Ryskar, jryskar@gmail.com, mob. 913 27 735  22.03.17
Nesheia - Heimre Rapvatn velforening Eystein Simonsen, Elgveien 26, 1534 Moss, eystein63@gmail.com, mob. 906 28 665 27.02.17
Nordbygda hyttelag Stene Førsund, Valhallvegen 10, 3715 Skien, stene.forsund@kongsberg.com, mob. 958 85 433 21.04.17 
Solheia vellag  Leiar: Terje Løken, Vestfjordåsen 51, 3142 vestskogen, Terje.Loken@bong.com, mob. 908 76 992 15.05.14
  Dugnadsansvarleg: Arvid Wold, Kampfjoråsen 29 A, 3227 Sandefjord, arwo@online.no, mob. 908 43 149   
Utsjå vel  Halvar Stenseth, Thorshaugveien 4 F, 3090 Hof 30.06.14

Nissedal.kommune.no nyttar informasjonskapslar (cookies) slik at me kan yte deg betre service. Informasjonskapslane blir i hovudsak nytta for trafikkmåling og optimalisering av tenesten. Du kan fortsette å bruke nissedal.kommune.no som vanleg dersom du godtek dette. Dersom du vil vita meir, kan du lese om vår bruk av informasjonskapslar. Lukk